Reklama
Reklama

Zwierzyniec: Mandaty za spotkanie

foto: Policja foto: Policja

Cztery młode osoby spotkały się na parkingu przy ul. Plażowej w Zwierzyńcu. Jak informuje policja, były świadome obowiązujących ograniczeń wprowadzonych z uwagi na pandemię koronawierusa. Za zlekceważenie przepisów otrzymały mandaty.

- Późnym środowym wieczorem w Zwierzyńcu miejscowi policjanci patrolując ulice miasta na parkingu przy ul. Plażowej w okolicach stawów „Echo” zauważyli grupę młodych osób. Z uwagi na wprowadzone obecnie ograniczenia związane z grupowaniem się osób mundurowi postanowili sprawdzić cel spotkania. Napotkani, dwie 19-latki oraz dwóch młodych mężczyzn w wieku 21 i 23-lat powiedzieli policjantom, że spotkali się w celach towarzyskich. Oświadczyli również, że mają świadomość wprowadzonych ograniczeń, co do przemieszczania się i uczestniczenia w spotkaniach, jednak myśleli, że nikt ich w tym miejscu nie zauważy. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Interwencja zakończyła się ukaraniem ich mandatami.

- Panująca w kraju pandemia koronawirusa wymaga od nas wszystkich dużej odpowiedzialności i stosowania się do wprowadzonych ograniczeń. Pamiętajmy, że obowiązujące aktualnie zasady bezpieczeństwa zostały wprowadzone dla bezpieczeństwa nas wszystkich, dla ochrony naszego zdrowia. Mające tego świadomość respektujmy obowiązujące prawo, stosujmy się do wprowadzonych ograniczeń, przestrzegajmy zaleceń służb i realizujmy polecenia instytucji państwowych - apeluje rzeczniczka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us