Logo
Wydrukuj tę stronę

Pijana kierująca i dachowanie. Zdarzenie nagrała kamera monitoringu [WIDEO]

Pijana kierująca i dachowanie. Zdarzenie nagrała kamera monitoringu [WIDEO]

Wyglądało bardzo groźnie. Kierująca Audi dachowała na drodze krajowej nr 17. Miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci opublikowali wideo, które zarejestrowała kamera monitoringu stacji paliw.

Do wypadku doszło w ubiegły piątek, przed północą, w miejscowości Zakręcie. 

Pojazd marki Audi dachował nieopodal jednej ze stacji paliw. Jak wstępnie ustalili policjanci, pojazdem kierowała 23–letnia mieszkanka gm. Łopiennik Górny. Kobieta jadąc w kierunku Krasnegostawu nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z jezdni. Następnie auto ostro dachowało w rejonie pobliskiej stacji paliw.

Kobieta została zabrana przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że oprócz ogólnych potłuczeń nic jej się nie stało. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 23–latka miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu z miejscowej stacji paliw. Publikujemy poniżej.

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl