Reklama

Bełżec: Ciężarówka potrąciła pieszego

foto: Policja foto: Policja

Do potrącenia 71-letniego pieszego doszło wczoraj w miejscowości Bełżec. Mężczyzna przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych został potrącony przez samochód ciężarowy. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 71-letni mieszkaniec Bełżca przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych został potrącony przez samochód ciężarowy m-ki DAF, za kierownicą którego siedział 36-letni ob. Białorusi. 71-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że zarówno kierujący pojazdem, jak i pieszy, byli trzeźwi.

Kierującemu funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Tłumaczył się, że nie zauważył mężczyzny. Policjanci apelują o ostrożność i skupienie na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us