Reklama

80 działek marihuany u 26-latka

Łącznie mężczyzna posiadał blisko 80 działek marihuany i 2g haszyszu, foto: Policja Łącznie mężczyzna posiadał blisko 80 działek marihuany i 2g haszyszu, foto: Policja

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 26-latka, za posiadanie blisko 80 działek marihuany. Jak ustalili, mężczyzna zamierzał je sprzedać. Mieszkaniec gminy Łaszczów był już wcześniej karany między innymi za posiadanie narkotyków.

Wczoraj policjanci z zespołu d/w z przestępczością narkotykową w trakcie przeszukania 26-latka ujawnili przy nim marihuanę. W toku dalszych czynności zabezpieczyli w domu zatrzymanego dodatkowo marihuanę i haszysz. Łącznie mężczyzna posiadał blisko 80 działek marihuany i 2g haszyszu. Jak ustalili policjanci 26-latek zamierzał je sprzedać. Był już wcześniej karany między innymi za posiadanie narkotyków.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us