Reklama

Pobili i ostrzelali z wiatrówki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 46-latka. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci, jeden ze sprawców strzelał do poszkodowanego z wiatrówki.

Do zdarzenia doszło we wtorek w jednej z miejscowości gminy Izbica.

Jak informuje policja, 22 i 34 letni mężczyzna pobili swojego znajomego. Sprawcy kopali i bili go po głowie. Dodatkowo 22-latek oddał w kierunku pokrzywdzonego kilka strzałów z pistoletu typu wiatrówka. 46 latek trafił do szpitala specjalistycznego w Lublinie z licznymi obrażeniami ciała.

Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Zostali zatrzymani chwilę później i osadzeni w policyjnym areszcie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 8.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Zamościu zastosował wobec zatrzymanych mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 1 miesiąca.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us