Logo
Wydrukuj tę stronę

Zatrzymani sprawcy włamania

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W ubiegły piątek tomaszowscy policjanci zatrzymali troje sprawców kradzieży z włamaniem w miejscowości Jarczów Kolonia Druga. Łupem padły cztery koła samochodowe o wartości 1600 złotych.

Jak informuje policja, w nocy z 13 na 14 lutego policjanci z Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KPP w Tomaszowie Lubelskim bezpośrednio po otrzymanym zgłoszeniu kradzieży z włamaniem zatrzymali na stacji Paliw w Tomaszowie Lubelskim samochód osobowy m-ki Ford Fokus. Podróżowali nim sprawcy włamania: 34-letnia mieszkanka Lublina, 33 letni mieszkaniec Lublina oraz 35- letni mieszkaniec gminy Jarczów. W samochodzie policjanci znaleźli cztery koła od samochodu m-ki BMW, które sprawcy po uprzednim uszkodzeniu okna skradli z budynku gospodarczego w miejscowości Jarczów Kolonia Druga powodując straty w wysokości 1600 złotych na szkodę 20-letniego mieszkańca Krasnobrodu.

Skradzione zostało odzyskane. Sprawcy usłyszeli już zarzuty, za powyższy czyn grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl