Reklama

Z siekierą na policjantów

foto: Policja foto: Policja

Agresywny mężczyzna siekierą uderzał w ściany i niszczył sprzęty domowe. Kiedy funkcjonariusze weszli do środka rzucił się do nich z siekierą. Po obezwładnieniu został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Dołhobyczów, powiat hrubieszowski.

Policjant z tamtejszego posterunku pełnił tego dnia służbę z funkcjonariuszem Straży Granicznej. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednej z posesji doszło do awantury domowej. Syn zwrócił uwagę ojcu, że wypił za dużo alkoholu i wylał mu trunek do zlewu. Wtedy 63-letni mężczyzna wpadł w szał. Złapał siekierę i zaczął niszczyć nią ściany oraz inne sprzęty domowe.

Kiedy funkcjonariusze weszli do środka rozwścieczony mężczyzna rzucił się do nich z siekierą. Był bardzo agresywny. Mundurowi obezwładnili go i przewieźli do komendy policji. Po drodze mieszkaniec gminy Dołhobyczów obrażał funkcjonariuszy. Przyznał mundurowym, że pił tego dnia spirytus i piwo. Teraz odpowie za napaść na funkcjonariuszy. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us