Reklama

Potrącenie pieszej w Bodaczowie

foto: Policja foto: Policja

88-latka została potrącona przez kierującą Volkswagenem, która wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na DK nr 17. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

- O potrąceniu w Bodaczowie 88-letniej mieszkanki gm. Szczebrzeszyn przez kierującą pojazdem m. Volkswagen dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony wczoraj tuż przed godziną 8:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, kierująca volkswagenem 35-letnia mieszkanka gm. Szczebrzeszyn, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 74, skręcając w lewo potrąciła pieszą, która przechodząc przez "krajówkę" znajdowała się przy osi jezdni. Po zdarzeniu 35-latka wysiadła z pojazdu, aby udzielić pomocy poszkodowanej, nie zabezpieczyła jednak samochodu, który stoczył się uszkadzając znak drogowy - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

88-latka została przewieziona do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że uczestniczki wypadku były trzeźwe.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us