Reklama
Reklama

"Wypił tylko 3 piwa na śniadanie". Spieszył się do kolegi

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

42-letni kierowca Opla miał 2 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało, mężczyzna nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, a policjantom podał dane swojego brata. Podczas kontroli tłumaczył mundurowym, że na śniadanie wypił tylko 3 piwa i bardzo śpieszy się do kolegi.

Wczoraj policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Drohiczany (powiat hrubieszowski) kierowcę Opla. Kiedy sprawdzili jego stan trzeźwości okazało się, że 42 latek ma 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Kiedy policjanci poprosili go o podanie danych osobowych, mężczyzna chcąc wprowadzić ich w błąd, podał dane swojego brata.

Podczas zatrzymania tłumaczył funkcjonariuszom, że wypił na śniadanie tylko 3 piwa i bardzo śpieszy się do kolegi. Został zatrzymany przez policjantów. Teraz odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us