Logo
Wydrukuj tę stronę

Kto widział Alfreda Kanarka? Policja apeluje o pomoc

foto: Policja foto: Policja

Zamojscy policjanci poszukują Alfreda Kanarka z gminy Nielisz. 66-latek ostatni raz widziany był 28 grudnia. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 84 677 14 17 lub 84 677 14 62.

Mężczyzna ostatni raz widziany był 28 grudnia w godzinach wieczornych. Następnego dnia rodzina 66-latka zgłosiła jego zaginięcie. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

RYSOPIS: Wzrost ok. 176 cm, sylwetka szczupła, waga ciała ok. 70 kg., oczy jasne, włosy siwe, krótkie, twarz szczupła pociągła, brak uzębienia, znaki szczególne – bardzo jasne siwe włosy oraz masywne okulary z grubymi szkłami.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Miejskiej Policji w Zamościu lub Posterunku Policji w Nieliszu osobiście lub pod numerem telefonu 84 677 14 17 lub 84 677 14 62. Informację można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl