Reklama

Strażak odpowie za włamanie do budynku OSP

foto: Policja foto: Policja

38-mieszkaniec gminy Jarczów (pow. tomaszowski) usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Łupem sprawcy padła metalowa kasetka z pieniędzmi, która znajdowała się w garażu miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Do włamania doszło 9 grudnia w Jarczowie.

Z wyjaśnień 38-letniego strażaka, mieszkańca gm. Jarczów wynika, że wszedł w posiadanie klucza do szafy metalowej, w której znajdowała się kasetka z pieniędzmi. Następnie w momencie jak został sam w budynku, otworzył szafę i zabrał skarbczyk ze sobą do domu, gdzie za pomocą łomu go otworzył. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal 2 tys. zł.

Dzięki szybkiej reakcji Policjantów z Posterunku Policji w Ulhówku sprawca został ujęty a utracone mienie odzyskane.

Mężczyzna przyznał się do winy, usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us