Reklama
Reklama

Husynne: Ciężarówka wylądowała w rowie

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

30-letni kierowca Scanii prawdopodobnie wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Husynne. 

Jak ustalili policjanci, jadący ciężarówką kierowca usłyszał drogą radiową jak jadący za nim inny kierowca wzywa pomocy. Mężczyzna zawrócił pojazd i bez wahania pomógł kierowcy Scanii wzywając także na miejsce służby ratunkowe. Kiedy policjanci przybyli na miejsce, kierowca auta leżał obok pojazdu. Posiadał obrażenia ciała. Poszkodowany 30-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał niezbędną pomoc medyczną.

Policjanci ustalili, że kierowca auta prawdopodobnie wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i przypominają o zachowaniu rozsądku na drodze. Zmienne warunki atmosferyczne, szybko zapadający zmierzch są powodem dużej ilości zdarzeń. Dlatego zachowajmy ostrożność i odpowiedzialność na drodze.

1 komentarz

  • ciekawy
    ciekawy środa, 11 grudzień 2019 14:27 Link do komentarza

    kierowca posiadał obrażenia ciała. to po polsku? czy ktos tłumaczyl z angielskiego?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us