Reklama

Śmiertelne potrącenie w Bodaczowie

foto: Policja foto: Policja

Tragiczny wypadek w Bodaczowie. 53-letnia piesza przechodząc przez jezdnię została potrącona przez kierującego samochodem marki Hyundai. Kobieta poniosła śmierć na miejscu wypadku.

Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie, na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Bodaczów.

- Policjanci wstępnie ustalili, że 53-letnia mieszkanka gminy Szczebrzeszyn przechodząc przez jezdnię prawdopodobnie poza przejściem dla pieszych, została potrącona przez pojazd m. Hyundai, za kierownicą którego siedział 26-latek z woj. podkarpackiego. Niestety 53-latka w wyniku doznanych obrażeń poniosła śmierć na miejscu wypadku. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że 26-latek był trzeźwy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - W czasie, gdy na miejscu wypadku pracowały służby droga krajowa nr 74 w miejscu, gdzie doszło do wypadku była zablokowana. Podróżujących tamtędy kierowców mundurowi kierowali na zorganizowane objazdy.

Policjanci ustalają szczegółowy przebieg oraz okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drodze.

1 komentarz

  • Ola
    Ola niedziela, 17 listopad 2019 12:18 Link do komentarza

    To była pani bibliotekarka z biblioteki na osiedlu Karolówka w Zamościu, tam pracowała. Może się zamyśliła, szkoda, była bardzo miłą panią. Wieczny odpoczynek...

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us