Reklama
Reklama

Tir wjechał w restaurację [WIDEO]

foto: Policja foto: Policja

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj we Frampolu (pow. biłgorajski). 38-letni kierowca pojazdu ciężarowego m-ki DAF wjechał w budynek restauracji. Na szczęście kilka minut przed zdarzeniem goście opuścili obiekt, a pracownica wyszła na zaplecze. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i strażacy, którzy z gruzów wydobyli małego kota.

Do zdarzenia doszło w czwartek, tuż po godzinie 14:00, we Frampolu.

Jak ustalili policjanci jadący od strony Lublina ul. Gorajskiego samochód ciężarowy m-ki DAF wjechał w budynek znajdujący się na ul. Rynek. Tir wjechał w ogrodzenie i ogródek piwny znajdujący się przy lokalu i zatrzymał się na ścianie budynku. Na szczęście kilka minut przed zdarzeniem goście opuścili restaurację, a pracownica wyszła na zaplecze. Nikt również w tym momencie nie przejeżdżał samochodem a na chodniku nie było pieszych. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i strażacy, którzy z gruzów wydobyli małego kota, który także nie ucierpiał w zdarzeniu.

Jak ustalili policjanci przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu przez 38 letniego kierowcę, który jest mieszkańcem gminy Biłgoraj. Mężczyzna był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

Publikujemy nagranie ze zdarzenia.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us