Reklama
Reklama

Hrubieszów: Panie uczą się bronić

foto: Policja foto: Policja

W Hrubieszowie rozpoczęła się kolejna edycja kursu samoobrony dla pań pod hasłem "Bezpieczna Kobieta". Organizatorem kursu samoobrony jest 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy oraz Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie. Instruktorzy podczas spotkań będą starali się wykształcić w uczestniczkach kursu niezbędne postawy i zachowania, które mogą być przydatne w sytuacji potencjalnego zagrożenia.

Wczoraj na terenie 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego rozpoczął się kurs samoobrony dla Pań pod hasłem „Bezpieczna kobieta”. Zajęcia dla uczestniczek są bezpłatne i odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godzinie 16: 00 na terenie hrubieszowskiej jednostki wojskowej. Kurs potrwa od 5 listopada do 12 grudnia bieżącego roku.

Instruktorzy podczas spotkań postarają się wykształcić w uczestniczkach kursu niezbędne postawy i zachowania, które mogą być przydatne w sytuacji potencjalnego zagrożenia.

Cieszymy się, że to przedsięwzięcie prewencyjne cieszy się zainteresowaniem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us