Reklama
Reklama

Amunicja w ulu

foto: Policja foto: Policja

50 sztuk amunicji w taśmie przyczepionej do pokrywy ula odnalazł właściciel posesji położonej w gm. Miączyn. O znalezisku powiadomił policjantów, którzy zabezpieczyli nietypowe znalezisko.

- W sobotę dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o nietypowym znalezisku na jednej z posesji mieszczących się w gminie Miączyn. Właściciel nieruchomości w czasie porządkowania stojących w sadzie starych uli w jednym z nich odnalazł amunicję. O fakcie tym postanowił powiadomić policjantów. Reagujący na zgłoszenie mundurowi zabezpieczyli 50 sztuk znajdującej się w taśmie amunicji. Naboje przytwierdzone były do pokrywy ula od strony wewnętrznej. Policjanci ustalili również, że stary drewniany ul należał do krewnego zgłaszającego. Od kilku lat ul stał pusty, a odnaleziona amunicja pochodzi prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej. Policjanci zabezpieczyli teren, gdzie odnaleziono nietypowe przedmioty, zabezpieczyli również amunicje przed dostępem do niej osób nieuprawnionych. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Pamiętajmy, że odnalezione pozostałości po czasach wojny mogą być bardzo niebezpieczne. Nie wolno ich przenosić, dotykać, czy też rozbrajać. Miejsce odnalezienia należy zabezpieczyć i o znalezisku natychmiast powiadomić Policję.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us