Logo
Wydrukuj tę stronę

Pijany kierowca wjechał w barierki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Wczoraj wieczorem w Izbicy nietrzeźwy mężczyzna wjechał w barierki. Gdy próbował odjechać z miejsca zdarzenia został zatrzymany przez policjanta będącego na urlopie. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji będąc pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 19:00 w Izbicy.

Kierujący pojazdem marki Chevrolet zjechał z drogi i uderzył w barierki. Bezpośrednio po zdarzeniu próbował odjechać, jednak utrudniały mu to uszkodzenia pojazdu. Zdarzeniem drogowym zainteresował się przejeżdżający obok policjant z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Funkcjonariusz podjął czynności służbowe. Gdy otworzył drzwi rozbitego pojazdu, wyczuł silną woń alkoholu. Wtedy kierujący chevroletem zaczął być agresywny i w dalszym ciągu próbował oddalić się z miejsca zdarzenia. Nie stosował się do wydawanych mu poleceń. Wówczas mundurowy obezwładnił nieodpowiedzialnego kierowcę i przekazał patrolowi, który został wezwany przez świadków zdarzenia.

Podczas dalszych czynności funkcjonariuszy okazało się, że kierujący chevroletem 61-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Teraz za za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl