Logo
Wydrukuj tę stronę

Jarosławiec: Samochód wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe. Nie żyje 17-letnia pasażerka

foto: Policja foto: Policja

Samochód osobowy wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Jarosławcu, pod Zamościem. Zginęła 17-letnia pasażerka auta. 23-letniemu kierowcy nic się nie stało.

Jak przekazała Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej komendy policji, do wypadku doszło w nocy z środy na czwartek, około godziny 23:00. 

- Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że 23-letni mieszkaniec Zamościa kierując pojazdem marki Nissan wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Przeworsk - Hrubieszów. Młody mężczyzna podróżował z 17-latką z gm. Zamość. Przybyły na miejsce służby ratunkowe natychmiast podjęły akcję reanimacyjną 17-letniej pasażerki, jednak nie zdołano przywrócić jej funkcji życiowych. Pasażerka poniosła śmierć na miejscu wypadku. Natomiast kierujący Nissanem został przewieziony do szpitala. Jak się okazało nie odniósł poważniejszych obrażeń. - powiedziała rzeczniczka policji.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności przyczyn tragedii. Kierowca osobówki i maszynista pociągu byli trzeźwi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl