Reklama

Wydał znalezione pieniądze na alkohol

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zarzut przywłaszczenia pozostawionego na ławce portfela usłyszał 25-latek z gm. Szczebrzeszyn. Mężczyzna przeznaczył pieniądze na zakup m.in. alkoholu, a dokumenty i portfel wyrzucił.

O przywłaszczeniu portfela należącego do 19-latki ze Szczebrzeszyna miejscowi policjanci zostali poinformowani przez samą pokrzywdzoną w miniony piątek. Właścicielka oznajmiła, że dzień wcześniej wieczorem siedziała na ławce w okolicach rzeki Wieprz przy jednym ze sklepów w Szczebrzeszynie. Najprawdopodobniej tam zostawiła portfel, w którym znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w kwocie ok. 1000 zł.

Sprawą zajęli się policjanci ze Szczebrzeszyna. Zatrzymali 25-latka z gm. Szczebrzeszyn. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty przywłaszczenia znalezionej rzeczy. Przyznał się, że zabrał pozostawiony na ławce portfel. Znajdujące się w nim pieniądze zabrał i przeznaczył na zakup m.in. alkoholu, a dokumenty i portfel wyrzucił. Na usprawiedliwienie swojego czynu miał tylko to, że był pijany.

Zgodnie z kodeksem karnym za przywłaszczenie rzeczy znalezionej można trafić do zakładu karnego na rok.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us