Reklama
Reklama

Huta Szumy: Dachowanie na skrzyżowaniu

foto: Policja foto: Policja

43-letni kierowca samochodu marki Peugeot dojeżdżając do skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW. Pojazdy zderzyły się z taką siła, że jeden dachował na chodnik i barierki ochronne, a drugi przejechał jeszcze kilka metrów i zatrzymał się na krawężniku chodnika. Sprawca zdarzenia i pasażer BMW z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, tuż przed godz. 16:00 w miejscowości Huta Szumy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni kierujący Peugeotem dojeżdżając do skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu BMW. Doszło do zderzenia. Uderzenie było tak duże, że pojazd marki BMW dachował na chodnik i barierki ochronne. Peugeot został obrócony i po przejechaniu jeszcze dwóch pasów ruchu w końcu zatrzymał się na krawężniku chodnika. 43-latek z Lubaczowa oraz 59-letni pasażer BMW z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na obserwacji. 32-letni kierowca BMW z gm. Jarosław nie odniósł obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku i apelują o rozwagę na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us