Reklama
Reklama

Nietrzeźwy wjechał w hydrant, sam zgłosił to na policję

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

37-letni mężczyzna zgłosił zniszczenie przydrożnego hydrantu. Jak ustalili policjanci, zgłaszający najprawdopodobniej sam był sprawcą kolizji, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Mieszkaniec gminy Uchanie miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie gminy Uchanie.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że ktoś uszkodził przydrożny hydrant, prawdopodobnie w wyniku kolizji drogowej. Na miejscu zgłaszający był sam i wskazał miejsce uszkodzenia mienia. Policjanci zabezpieczyli na miejscu plastikowe i szklane elementy pojazdu, który najprawdopodobniej uczestniczył w tym zdarzeniu. Kolor oraz marka zgadzały się z autem, które posiadał zgłaszający. Kiedy policjanci pojechali do jego domu, uszkodzony pojazd stał w garażu. Jak ustalono, mężczyzna jeździł tego dnia autem, a poza tym świętował urodziny pijąc alkohol z kolegą.

Kiedy sprawdzono stan trzeźwości 37-latka okazało się, że ma on 2 promile alkoholu z organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Teraz funkcjonariusze wyjaśnią wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us