Reklama

Zakończył jazdę motocyklem na znaku drogowym. Był pijany

foto: Policja foto: Policja

Z obrażeniami ciała do szpitala zastał przewieziony 33-letni kierujący motocyklem, który wpadł w poślizg i doprowadził do przewrócenia maszyny. W organizmie miał prawie promil alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

Do wypadku doszło wczoraj w m. Sochy w powiecie zamojskim.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem m. Suzuki 33-letni mieszkaniec gm. Izbica nagle wpadł w niekontrolowany poślizg i doprowadził do przewrócenia maszyny. Po przewróceniu się motocykl przesunął się na pobocze i uderzył w znak drogowy. Z obrażeniami ciała 33-latek został przewieziony do szpitala. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość z jaką poruszał się 33-latek niedostosowana do panujących warunków i posiadanych umiejętności. Ponadto policyjne badanie trzeźwości wykazało w organizmie motocyklisty prawie promil alkoholu, a po sprawdzeniu w systemach okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Za kierowanie motocyklem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem, uwadze sądu nie umknie również to, że swoim zachowaniem spowodował zagrożenie w ruchu drogowym oraz kierował bez wymaganych prawem uprawnień - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Zgodnie z kodeksem karnym kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Aaaart1987
    Aaaart1987 wtorek, 09 lipiec 2019 19:47 Link do komentarza

    Szkoda takiej ładnej gs-ki :( ale mógłbym parę części przytulić :D byłoby na grzywnę :D

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us