Reklama
Reklama

Wpadli, gdy podlewali marihuanę. Mieli 150 sadzonek

foto: Policja foto: Policja

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu biłgorajskiego, którzy uprawiali krzewy konopi indyjskiej innej niż włókniste. Policjanci zabezpieczyli łącznie 150 sadzonek. Mężczyźni wpadli, gdy podlewali marihuanę.

Policjanci z wydziału kryminalnego biłgorajskiej komendy bazując na informacjach własnych pojechali w rejon nieużytków rolnych na terenie gminy Potok Górny. Z informacji wynikało, że może się tam znajdować plantacja krzewów marihuany.

Na miejscu zastali dwóch mężczyzn podlewających sadzonki, którzy na widok policjantów zaczęli uciekać. W pościgu policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn i szybko ustalili dane personalne drugiego. Jak się okazało byli mieszkańcy powiatu biłgorajskiego w wieku 21 i 22 lat. Starszy z mężczyzn sam oddał się w ręce mundurowych. W miejscu uprawy policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie 150 sztuk sadzonek konopi indyjskich innych niż włókniste we wczesnej fazie wzrostu. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Usłyszeli zarzuty. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju. 21 i 22 latkowie staną przed sądem, grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us