Reklama
Reklama

Kolarskie sukcesy policjanta ze Szczebrzeszyna

foto: Policja foto: Policja

St. sierż. Radosław Wasilewski w organizowanych w Dobczycach wyścigach kolarskich „Majka Days 2019” trzykrotnie stanął na podium zdobywając srebrne medale. Został wicemistrzem w Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym w jeździe indywidualnej na czas, jako drugi do mety dojechał również w kwalifikacji Policja w wyścigu ze startu wspólnego w ramach „Majka Days”.

- Głównym celem kolarskich zmagań była popularyzacja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz integracja służb mundurowych. Kolarze amatorzy na górzystych terenach gminy Dobczyce rywalizowali na trzech dystansach: 30, 45 i 75 km. W zależności od wybranego dystansu musieli pokonać przewyższenia oraz 300 metrową wspinaczkę. W pierwszym dniu wyścigów na dystansie 11 km. odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym – jazda indywidualna na czas - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. -W kolarskich zmaganiach nie mogło zabraknąć policyjnego pasjonata sportu st. sierż. Radosława Wasilewskiego z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie. I po raz kolejny zakończył je sukcesem zajmując miejsca na podium. W jeździe indywidualnej na czas Mistrzostw Polski Policji w Kolarstwie Szosowym w Dobczycach zajął II miejsce. Również II miejsce przypadło policjantowi ze Szczebrzeszyna w kwalifikacji Policja w wyścigu ze startu wspólnego w ramach „Majka Days” na dystansie długości 75 km. Podobnie jak w klasyfikacji zespołowej jako reprezentacja Komendy Głównej Policji w wyścigu kolarskim ze startu wspólnego zorganizowanego również w ramach weekendowej imprezy - relacjonuje rzeczniczka. 

To nie pierwszy sukces policjanta ze Szczebrzeszyna. W poprzednich latach zdobywał już medale w wyścigach kolarskich o zasięgu ogólnopolskim i światowym.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us