Logo
Wydrukuj tę stronę

Trasa Horyszów – Hrubieszów będzie rozbudowana

Foto: GDDKiA Lublin Foto: GDDKiA Lublin

Konsorcjum firm: ZDI z Zamościa i Contek Projekt z Kielc, przedstawiło najkorzystniejszą ofertę na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej na rozbudowę DK74 na odcinku pomiędzy Horyszowem a Hrubieszowem (długość 18,7 km). Wartość oferty to ok. 2,2 mln zł - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Umowa z wykonawcą zostanie podpisana, jeśli nie wpłyną odwołania.

W postępowaniu przetargowym wpłynęło jedenaście ofert. O końcowej punktacji decydowała nie tylko cena ale również doświadczenie personelu biur projektowych.

Przypomnijmy, że niedawno GDDKiA podała najkorzystniejsze oferty na opracowanie dokumentacji dla odcinka DK74 od Hrubieszowa do przejścia granicznego w Zosinie (13,8 km, Europrojekt Gdańsk) oraz od Klemensowa do Zamościa (13,9 km, Highway). Dzisiejsze rozstrzygnięcie dotyczy ostatniego z dziesięciu odcinków DK74 od Janowa Lubelskiego do granicy z Ukrainą, które mają zostać gruntowanie rozbudowane. Na jedenastym, pomiędzy Frampolem i Gorajcem już trwają prace budowlane. W sumie rozbudowanych zostanie blisko 110 km tej trasy.

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl