Reklama
Reklama

Przewróciła się ciężarówka z drewnem. Winny był bąk

foto: Policja foto: Policja

Na drodze krajowej nr 17 przewróciła się ciężarówka przewożąca drewno. Jak tłumaczył 25-letni kierowca, podczas jazdy niespodziewanie do kabiny wleciał bąk. Chcąc go odgonić, niechcący skręcił kierownicą i zjechał na pobocze, co w konsekwencji doprowadziło do wywrócenia pojazdu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano w miejscowości Jeziernia Podbełżec (powiat tomaszowski). 

Policjanci ustalili, że kierującym ciężarówki był 25-letni mieszkaniec Zamościa. Mężczyzna tłumaczył, że podczas jazdy niespodziewanie do kabiny pojazdu wleciał bąk. Chcąc go odgonić, niechcący skręcił kierownicą i zjechał na pobocze, co w konsekwencji doprowadziło do wywrócenia pojazdu. Przewożony przez niego ładunek wypadł.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy. Zdarzenie wyglądało bardzo niebezpiecznie. Mężczyzna może mówić o dużym szczęściu, nie odniósł poważnych obrażeń.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us