Logo
Wydrukuj tę stronę

Zderzenie 4 aut pod Krasnymstawem. 6 osób trafiło do szpitala [WIDEO]

foto: Policja foto: Policja

Zderzenie czterech pojazdów na obwodnicy Krasnegostawu. Sześć osób trafiło do szpitala. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Całe zdarzenie zarejestrowane zostało przez monitoring pobliskiej stacji paliw.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 19:00.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierująca samochodem osobowym marki Daewoo, 27-letnia mieszkanka gm. Turobin wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zdarzenia z jadącym w stronę Lublina Audi, którym kierowała 21-latka z gminy Grabowiec. Audi uderzyło w osobowego busa marki Volkswagen, prowadzonego przez 37-latkę z powiatu chełmskiego, która przewoziła troje pasażerów. Uderzenie było na tyle silne, iż pojazd cofną się i uderzył w stojący za nim bus marki Renault, którym kierował 21-latek z gminy Krasnystaw.

Oprócz karetek pogotowia na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Do szpitali trafiło łącznie 6 osób. Najpoważniejszych obrażeń doznała kierująca audi oraz jadący z nią pasażer.

Droga w miejscu zdarzenia była przez kilka godzin była zablokowana. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera znajdująca się na pobliskiej stacji benzynowej. Policja opublikowała nagranie "ku przestrodze".

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl