Reklama
Reklama

Pożar drewnianego domu, budynek spłonął doszczętnie

foto: Policja foto: Policja

Do pożaru doszło w miniony weekend w m. Ciotusza Stara w powiecie tomaszowskim. W ogniu stanął drewniany dom. Pomimo akcji gaśniczej budynek spłonął doszczętnie. Na szczęście mieszkańcom nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 22:00.

Pożar zauważyli sąsiedzi. Wezwali pomoc. Z uwagi na to, że nikt nie otworzył im drzwi wybili szybę okienną płonącego domu. Z budynku wyprowadzili dwóch sąsiadów wieku 59 i 43 lat. Na szczęście mężczyźni nie potrzebowali pomocy medycznej, nie odnieśli żadnych obrażeń.Niestety pomimo intensywnych działań budynek spłonął doszczętnie.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą tomaszowscy policjanci wraz z prokuratorem. Ma ono na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności oraz przyczynę pożaru. Nie wykluczone, iż powodem pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us