Hrubieszów: Pobił i okradł kobietę, trafił do aresztu

Napastnik przewrócił kobietę na ziemię kopał ją po całym ciele i groził zabójstwem, fot.Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Napastnik przewrócił kobietę na ziemię kopał ją po całym ciele i groził zabójstwem, fot.Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

25-letni mieszkaniec Hrubieszowa pobił 35-letnią kobietę, ukradł jej pieniądze i dokumenty. Decyzją Sądu Rejonowego w Hrubieszowie został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przed godziną 22:00 przy ulicy Zamojskiej w Hrubieszowie.

Jak wynika z ustaleń policji, 25-letni mieszkaniec Hrubieszowa gonił kobietę, ta próbując szukać pomocy wybiegła na ulicę i próbowała zatrzymać nadjeżdżające samochody. Kiedy napastnik dobiegł do kobiety i przewrócił ją na ziemię kopał ją po całym ciele, groził zabójstwem. Później zabrał jej torebkę, w której znajdował się telefon komórkowy, dokumenty oraz pieniądze.

Córka pokrzywdzonej zadzwoniła na pogotowie i policję. Kobiecie udzielono pomocy.

Policjanci zatrzymali 25-letniego napastnika. Mężczyzna trafił do aresztu. Wczoraj Sąd Rejonowy w Hrubieszowie zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us