Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny pożar w Nieliszu. Dwie osoby nie żyją

foto: PSP Zamość foto: PSP Zamość

Zwęglone zwłoki 42-letniego mężczyzny i jego 66-letniej matki odkryli w nocy strażacy podczas akcji gaśniczej drewnianego domu w Nieliszu. Zgłoszenie o pożarze strażacy dostali o godzinie 21:29. Pożar był bardzo rozległy.

- Jako pierwsi na miejscu pojawili się ratownicy z OSP Krzak. Pożarem objęty cały drewniany budynek mieszkalny - powiedział nam Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków. - Ratownicy mieli informację, że wewnątrz mogą przebywać dwie osoby. Niestety, ze względu na rozległość pożaru nie mieli możliwości wejść do środka. Po częściowym przygaszeniu pożaru, strażacy weszli jednego z pomieszczeń. Przy drzwiach, odnaleźli zwęglone ciało. Po przygaszeniu kolejnego pomieszczenia, ratownicy na łóżku znaleźli kolejne ciało - informuje Szozda.

Akcja gaśnicza trwała 6 godzin. Wzięło w niej udział 3 zastępy OSP i 5 zastępów PSP.

Przyczyna pożaru było najprawdopodobniej zaprószenie ognia. Straty oszacowano na 200 tys. zł.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl