Reklama
Reklama

Pożar mieszkania w Tomaszowie Lubelskim. Nie żyje 92-latek

foto: Policja foto: Policja

W jednym z mieszkań bloku na ul. Andersa w Tomaszowie Lubelskim doszło do tragicznego pożaru. Podczas akcji gaśniczej ujawniono zwłoki 92-letniego mężczyzny.

Do pożaru mieszkania 2-piętrowego bloku doszło w sobotę wieczorem. W trakcie akcji gaśniczej wewnątrz mieszkania na łóżku ujawniono zwłoki. Policjanci ustalili, że jest to ciało 92-letniego właściciela mieszkania.

Służby powiadomiła jedna z sąsiadek. Kobieta zauważyła wydobywające się z mieszkania kłęby dymu, które uniemożliwiły wejście do pomieszczenia. Z ustaleń policji wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej materaca na którym leżał mężczyzna.

W trakcie działań ratowniczo-gaśniczych z pozostałych mieszkań ewakuowano 25 osób. Po zakończonej akcji mieszkańcy wrócili do swoich mieszkań.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora, a także biegły z zakresu pożarnictwa prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us