Reklama

26 "działek" marihuany. Mężczyzna nie wiedział skąd je ma

 Policjanci znaleźli u 28-latka 26 "działek" marihuany, foto: Policja Policjanci znaleźli u 28-latka 26 "działek" marihuany, foto: Policja

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 28-latka, u którego znaleźli 26 "działek" marihuany. Mężczyzna twierdził, że nie wie skąd narkotyki wzięły się w jego domu.

Policjanci ustalili, że 28-letni mieszkaniec jednej z tomaszowskich gmin posiada przy sobie narkotyki. W czwartek rano weszli do jego domu.

- Funkcjonariusze poprosili mężczyznę, aby pokazał im ubrania, które miał na sobie poprzedniego dnia. Gdy je podniósł z krzesła, ukazała się reklamówka. W środku znajdowały się gazety, a w niej marihuana. Mężczyzna był bardzo zaskoczony, skąd taki pakunek wziął się w jego domu. W trakcie rozmowy zaczął tłumaczyć, że to nie jego, ale przyznał, że w nocy palił marihuanę - informuje policja.

Podczas kolejnego przeszukania policjanci znaleźli dwie szklane lufki ze śladową ilością narkotyków. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie marihuany.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us