Reklama
Reklama

Policyjna akcja na drodze krajowej 74

foto: Policja foto: Policja

"Bezpieczeństwo na drodze krajowej nr 74” - to nazwa akcji, którą dzisiaj prowadzą policjanci z drogówki. Mundurowi kontrolują prędkość, stan trzeźwości kierowców, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów.

Od samego rana policjanci wyposażeni w mierniki prędkości oraz videorejestratory mają zwracać uwagę na przypadki łamania przepisów przez kierujących pojazdami. Akcja obejmie powiaty: kraśnicki, janowski, biłgorajski, zamojski i hrubieszowski. Funkcjonariusze - jak sami informują - będą podejmować interwencje dotyczące popełnianych wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym, jak np. nieprawidłowe wyprzedzanie, nieudzielanie pierwszeństwa, będą reagować także na wykroczenia popełniane przez pieszych.

Policjanci sprawdzą bezpieczeństwo przewożonych pasażerów oraz skontrolują, czy liczba znajdujących się osób jest zgodna z ilością wpisaną w dowodzie rejestracyjnym.

Akcja potrwa do godz. 22:00. Jej głównym celem jest poprawa stanu bezpieczeństwa na drogach.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us