Reklama
Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latki

foto: Policja foto: Policja

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 75-latki z gm. Sułów. O zaginięciu babci poinformował zamojską policję zaniepokojony wnuk. Policjanci ze Szczebrzeszyna przeczesując okoliczne pola odnaleźli kobietę. Była przytomna, lecz bardzo wyziębiona. Została przewieziona do szpitala na badania.

- Wczoraj w godzinach rannych zaniepokojony o zdrowie i życie swojej babci 18-letni wnuk poprosił policjantów o pomoc w jej odnalezieniu. Przekazał, że 75-letnia babcia, mieszkanka gm. Sułów mogła wyjść z domu w godzinach wieczornych dnia poprzedniego, jednak jej nieobecność zauważył dopiero rano w czwartek. Ponadto powiedział, że babcia regularnie przyjmuje leki i pominięcie dawki może być dla niej bardzo niebezpieczne - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Policjanci natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania. Rozpytywali sąsiadów, sprawdzali również okoliczne zabudowania. Wspólnie z druhami miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej przeczesywali pobliskie pola i łąki. Po około godzinie poszukiwań mundurowi ze Szczebrzeszyna odnaleźli zaginioną. Wyziębiona leżała na polu, była przytomna, jednak kontakt z kobietą był utrudniony. Policjanci udzielili jej pomocy przedmedycznej, ogrzali ciało 75-latki - relacjonuje rzeczniczka.

Załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala celem wykonania dalszych badań.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us