Reklama
Reklama

Pomylił hamulec z gazem i wjechał w ludzi na targowisku

foto: Policja foto: Policja

87 letni kierowca Citroena wjechał w stragany na targowisku miejskim w Tarnogrodzie. Do tego zdarzenia doszło dziś przed południem. Ranne zostały dwie osoby. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca pomylił pedał hamulca z pedałem gazu.

Do wypadku doszło około godziny 11:00.

Kierowca Citroena wjechał w ludzi na targowisku miejskim w Tarnogrodzie (pow. biłgorajski). Policjanci wstępnie ustalili, że 87 letni mieszkaniec gminy Sieniawa, który kierował samochodem citroenem pomylił pedał hamulca z pedałem gazu i wjechał w stragany, potrącił dwóch mężczyzn.

Poszkodowani to 68 letni mieszkaniec gminy Biłgoraj oraz 69 latek z gminy Księżpol. Poważnie ranny 68 latek został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowany do szpitala w Lublinie. Drugi z mężczyzn również został przewieziony do szpitala.

Jak ustalili policjanci kieorwca był trzeźwy. Obecnie na miejscu trwają czynności. Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us