Reklama
Reklama

Biłgoraj: Chciał się podpalić, powstrzymali go policjanci

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Desperat sam zadzwonił do służb ratunkowych z informacją, że chce się popalić. Jak się okazało, polał łatwopalną substancją wnętrze drewnianego garażu i zapalił tam papierosa. Szybka i zdecydowana reakcja policjantów zapobiegła tragedii. 61-latek był pijany.

Dzisiaj około godz. 5:00 policjanci otrzymali zgłoszenie z treści którego wynikało, że 61 letni mieszkaniec gminy Biłgoraj chcę popełnić samobójstwo. Mężczyzna sam powiadomił służby o swoich zamiarach.

Po przybyciu na miejsce mundurowi zauważyli zapalone światło w drewnianym garażu znajdującym się na posesji. Po otworzeniu drzwi, poczuli silną woń łatwopalnej substancji, która była rozlana po ziemi. Z kolei na belce stropowej zawieszony był sznur z pętlą. W miejscu rozlania paliwa stał 61-latek, który palił papierosa.

Na widok policjantów zaczął grozić nie tylko podpaleniem budynku, ale także siebie i interweniujących funkcjonariuszy. Policjanci odwrócili uwagę desperata, obezwładnili go i wyprowadzili z garażu.

61 latek trzeźwieje w policyjnym areszcie. Jak wykazało policyjne badanie alkomatem miał w organizmie prawie 1 promil alkoholu.

1 komentarz

  • Rafał
    Rafał poniedziałek, 08 październik 2018 11:17 Link do komentarza

    On nie chciał się zabić, on chciał zwrócić na siebie uwagę! Jakby chciał się zabić nie dzwoniłby na policje :(

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us