Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragedia w lesie w Kaczórkach. Zginął 68-latek

foto: Policja foto: Policja

68-latek z gm. Krasnobród pracując w lesie przy wycince drzewa został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Mężczyzna zmarł.

Wczoraj w miejscowości Kaczórki doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia podczas wykonywania prac leśnych.

- Jak ustalili powiadomieni o wypadku policjanci, 68-letni mieszkaniec gm. Krasnobród w godzinach rannych ciągnikiem rolniczym pojechał do lasu. Tam wycinał drzewo, a później już ścięte wyciągał linką przyczepioną do ciągnika. Kiedy mężczyzna kilka godzin nie wracał do domu zaniepokojona rodzina postanowiła sprawdzić powód jego spóźnienia. W lesie odnaleźli przewrócony traktor,w którego kabinie leżał 68-latek. Natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Lekarz na miejscu stwierdził, iż mężczyzna nie żyje. Policjanci, pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe, które pozwolą na ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci apelują o ostrożność w czasie wykonywania prac leśnych.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl