Logo
Wydrukuj tę stronę

Brody Małe: Nieszczęśliwy wypadek podczas prac polowych

foto: Policja foto: Policja

68-letni mężczyzna podczas wykonywanych prac polowych został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

- Wczoraj przed godz. 19:00 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację, że na polu w Brodach Małych mężczyzna został przygnieciony przez traktor. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 68-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna wykonywał parce polowe przy użyciu ciągnika rolniczego z przypiętym do niego opryskiwaczem. W pewnej chwili wysiadł z pojazdu pozostawiając włączony silnik, kiedy ciągnik ruszył mężczyzna pobiegł za nim. Będąc na wysokości kabiny nagle znalazł się pod podczepionym do ciągnika opryskiwaczem. Świadkiem zdarzenia był 43-letni znajomy mężczyzny, który wydostał poszkodowanego spod maszyny i zadzwonił po pomoc - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Niestety w wyniku doznanych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności i szczegóły tragicznego zdarzenia badają policjanci pod nadzorem prokuratora.Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl