Reklama

"Lek na potencję" okazał się kokainą

foto: Policja foto: Policja

Ponad 130 gramów substancji o właściwości kokainy zabezpieczyli policjanci. 34-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego tłumaczył, że to lek na potencję.

Wczoraj podczas przeszukania toyoty 34-letniego mieszkańca Tomaszowa, funkcjonariusze ujawnili pojemnik w którym znajdowało się ponad 131 g. narkotyków. Substancja koloru różowego, przechowywana była w lodówce przenośnej. Podczas rozmowy mężczyzna twierdził, że „mokry proszek” to lek na potencję, który miał ukryty przy zbiorniku wodnym. Ponieważ środek zamókł, zabrał cały "towar" do domu by go wysuszyć.

Jak informuje policja, tester podczas badania wykazał, że proszek to kokaina. Tomaszowianin został zatrzymany a towar skonfiskowany.

Jak się okazało to nie był pierwszy raz kiedy 34- latek złamał prawo, już w przeszłości był kilka razy karany między innymi za posiadanie narkotyków.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us