Logo
Wydrukuj tę stronę

Zostawił ranną pasażerkę i uciekł z miejsca wypadku. Miał prawie 3 promile

foto: Policja foto: Policja

Prawie 3 promile miał w organizmie kierowca Mercedesa, który zjechał na pobocze i uderzył w drzewa. Po zdarzeniu wraz z pijanym pasażerem uciekł pieszo z miejsca. Mężczyźni w samochodzie zostawili ranną pasażerkę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 18:00 w miejscowości Wał (gmina Izbica).

Jak ustalili policjanci, kierujący Mercedesem 30-letni mieszkaniec Izbicy nie dostosował prędkości jak również techniki jazdy do warunków panujących na drodze. Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Zaraz po zdarzeniu wraz z 26-letnim pasażerem zaczęli uciekać do pobliskiego lasu. W rozbitym samochodzie pozostawili znajdującą się na tylnym siedzeniu pasażerkę, która miała uraz głowy.

Powiadomieni przez świadków policjanci po pościgu zatrzymali uciekających przez las mężczyzn. Jak się okazało kierowca mercedesa miał w organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Natomiast jego kompan prawie 2 promile.

Pozostawiona w samochodzie pasażerka trafiła do szpitala. Obrażenia jakich doznała okazały się niegroźne. Kobieta była trzeźwa. Do szpitala trafił również pasażer, który uciekał wraz z kierowcą. Jednak po opatrzeniu otarć i potłuczeń został zwolniony.

Dodatkowo okazało się, że kierujący 30-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Nie miał też dokumentów pojazdu.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed Sądem.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl