Logo
Wydrukuj tę stronę

Znalazł ponad tysiąc złotych, pieniądze zaniósł na policję

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Na wyróżnienie zasługuje postawa 67-latka z Werbkowic, który podczas zakupów w jednym z miejscowych marketów znalazł ponad tysiąc złotych. Uczciwy znalazca przyniósł pieniądze do komendy policji. Gotówka wróciła już do właściciela.

Wczoraj do dyżurnego komendy policji w Hrubieszowie zgłosił się 67-letni mieszkaniec Werbkowic, który przyniósł znalezione pieniądze.

Mężczyzna znalazł gotówkę, kiedy robił zakupy w jednym z miejscowych marketów. Zgłosił się więc ze znaleziskiem do pracownika ochrony, który poradził mu aby zaniósł pieniądze na Komendę Policji albo do Biura Rzeczy Znalezionych. Uczciwy znalazca przekazał banknoty dyżurnemu policji. Po pewnym czasie do tego samego okienka dyżurnego policji zgłosił się 57-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów, który zgłosił utratę pieniędzy w tej samej kwocie. Mężczyzna wyjaśnił, że tego dnia podczas zakupów zagubił gotówkę opisując ze szczegółami okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci zwrócili mężczyźnie utracone pieniądze.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl