Logo
Wydrukuj tę stronę

Sułów: 23-latka wjechała skuterem do rowu, była pijana

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 2,5 promila miała w organizmie 23-latka kierująca skuterem. Nieodpowiedzialną jazdę skończyła w przydrożnym rowie. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Sułowie.

- Ustalenia policjantów wskazują na to, że przyczyną kolizji była nadmierna prędkość z jaką poruszała się 23-latka z gm. Sułów niedostosowana do panujących warunków atmosferycznych. W okolicach skrzyżowania 23-latka wywróciła się i jazdę skończyła w przydrożnym rowie. Jak się okazało prędkość i styl jazdy to nie jedyne powody przewrócenia się pojazdu. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało bowiem, że w organizmie kierującej było prawie 2,5 promila alkoholu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierująca skuterem w wyniku upadku doznała lekkich obrażeń. Na miejscu kolizji załoga karetki pogotowia udzieliła jej pomocy medycznej.

23-latka odpowie teraz przed sądem. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl