Logo
Wydrukuj tę stronę

TiR zderzył się z osobówką. Dwie osoby zginęły

foto: Policja foto: Policja

Osobowa Honda zderzyła się z ciężarówką. 22-letni kierowca osobówki oraz jego 19-letnia pasażerka zginęli na miejscu.

Do tragedii doszło w sobotę około 22:30, na trasie Korytków Duży – Sokołówka (pow. biłgorajski).

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na drodze doszło do awarii Volkswagena, który był spychany na pobocze. Za nim zatrzymał się kierowca Forda. W pewnym momencie w tył Forda wjechała Honda, pojazd został wyrzucony na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadącą z naprzeciwka Scanię z naczepą.

Osoby podróżujące hondą zostały zakleszczone w pojeździe. Pomimo podjętych natychmiast czynności ratunkowych nie udało się uratować 22 latka i jego 19 letniej pasażerki. Oboje byli mieszkańcami powiatu biłgorajskiego.

Samochodem ciężarowym kierował 31 letni obywatel Ukrainy. Nikt z pozostałych osób biorących udział w zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Wszystkie samochody biorące udział w zdarzeniu zostały zabezpieczone.

Decyzją prokuratora ciała osób, które zginęły zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu pracowali policjanci, prokurator, strażacy i ratownicy. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali podróżujących na objazdy.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl