Logo
Wydrukuj tę stronę

Krasnobród: Pocisk w lesie

foto: Policja foto: Policja

Wybrał się na grzyby a odnalazł pocisk pochodzący prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej. Mężczyzna natrafił na nietypowe znalezisko w lasach położonych w gminie Krasnobród.

- W środę rano mieszkaniec gminy Krasnobród poinformował oficera dyżurnego zamojskiej komendy, że podczas zbierania grzybów odnalazł niewybuch. Pocisk o długości ok. 40 cm. znajdował się tuż przy polnej drodze w lesie w pobliżu miejscowości Zielone. Zgłaszający wskazał mundurowym miejsce odnalezienia nietypowego przedmiotu. Do czasu przejechania patrolu saperskiego, który zajmie się neutralizacją zagrożenia, krasnobrodzcy policjanci zabezpieczali teren, dbając o to, aby nikt z ciekawskich osób postronnych nie podchodził do znaleziska - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci przypominają, że odnalezione niewybuchy mogą być bardzo niebezpieczne. Dlatego też nie wolno ich przenosić, dotykać, czy też rozbrajać. Miejsce odnalezienia należy zabezpieczyć i o znalezisku natychmiast powiadomić Policję.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl