Reklama
Reklama

Krasnobród: Pocisk w lesie

foto: Policja foto: Policja

Wybrał się na grzyby a odnalazł pocisk pochodzący prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej. Mężczyzna natrafił na nietypowe znalezisko w lasach położonych w gminie Krasnobród.

- W środę rano mieszkaniec gminy Krasnobród poinformował oficera dyżurnego zamojskiej komendy, że podczas zbierania grzybów odnalazł niewybuch. Pocisk o długości ok. 40 cm. znajdował się tuż przy polnej drodze w lesie w pobliżu miejscowości Zielone. Zgłaszający wskazał mundurowym miejsce odnalezienia nietypowego przedmiotu. Do czasu przejechania patrolu saperskiego, który zajmie się neutralizacją zagrożenia, krasnobrodzcy policjanci zabezpieczali teren, dbając o to, aby nikt z ciekawskich osób postronnych nie podchodził do znaleziska - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci przypominają, że odnalezione niewybuchy mogą być bardzo niebezpieczne. Dlatego też nie wolno ich przenosić, dotykać, czy też rozbrajać. Miejsce odnalezienia należy zabezpieczyć i o znalezisku natychmiast powiadomić Policję.

1 komentarz

  • dziwne
    dziwne piątek, 07 wrzesień 2018 06:05 Link do komentarza

    i tak sobie lezal przy drodze i nikt go od czasów wojny nie zauwazyl?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us