Reklama

700 krzaków konopi rosło przy cmentarzu

foto: Policja foto: Policja

Ponad 700 krzaków konopi indyjskich ujawnili i zabezpieczyli hrubieszowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. Nielegalna plantacja rosła nieopodal starego cmentarza na terenie gminy Mircze. Policjanci informują, że są na tropie właściciela.

Jak informują policjanci, na polu uprawnym pomiędzy inną roślinnością mundurowi ujawnili krzaki konopi indyjskich. Funkcjonariusze zlikwidowali nielegalną plantację, która znajdowała się w okolicy starego cmentarza na terenie gminy Mircze.

Mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 700 krzaków konopi. Rośliny zostaną poddane badaniom laboratoryjnym na zawartość substancji narkotycznych.

Policjanci są na tropie właściciela nielegalnej plantacji. Za powyższe przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us