Reklama
Reklama

Kolejny śmiertelny wypadek. Zginął 21-letni motocyklista

foto: Policja foto: Policja

21-letni motocyklista, mieszkaniec gm. Sitno poniósł śmierć na drodze. Młodzieniec w Wolicy Śniatyckiej przejechał przez skrzyżowanie "na wprost", uderzył w znak drogowy, a następnie w betonowe ogrodzenie. Jak ustalili policjanci 21-latek nie posiadał uprawnień do kierowania na tę kategorię pojazdów. To kolejna śmierć motocyklisty na drogach naszego powiatu.

Do wypadku doszło wczoraj tuż przed godz. 21:00 w m. Wolica Śniatycka.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni mieszkaniec gm. Sitno, kierując motocyklem marki Honda, przy dojeżdżaniu do skrzyżowania w kształcie litery "T" nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Motocyklista przejechał przez skrzyżowanie na wprost, uderzając w znak drogowy, a następnie w betonowe ogrodzenie. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej 21-latek zmarł. Jak ustalili policjanci kierujący jednośladem nie posiadał uprawnień na tę kategorię pojazdów - informuje Joanna Kopeć z zamojskiej jednostki policji.

To kolejna śmierć motocyklisty na drogach naszego powiatu. W ubiegłym tygodniu w Wielączy śmierć w wypadku poniósł 24-latek z gm. Nielisz, który również nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami.

Policja po raz kolejny apeluje do miłośników jednośladów o rozwagę i ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us