Reklama

Józefów: Granat przeciwpiechotny znaleziony na strychu

foto: Policja foto: Policja

Na przedmiot przypominający granat natknęła się na strychu podczas prac porządkowych 60 letnia mieszkanka gm. Józefów. Kobieta wyniosła go na zewnątrz i wezwała służby. Okazał się nim granat przeciwpiechotny typu F1 pochodzący z czasów II wojny światowej.

Wczoraj około godziny 15 tej policjanci otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu granatu na strychu budynku jednorodzinnego w miejscowości Józefów. Jak się okazało, 60 letnia kobieta podczas prac porządkowych na strychu domu znalazła przedmiot przypominający granat. Kobieta wyniosła go na zewnątrz i wezwała służby.

Po przybyciu na miejsce policjanci zabezpieczyli teren przed dostępem osób postronnych. W dniu dzisiejszym niebezpieczny przedmiot zostanie zabezpieczony przez patrol saperski z Niska.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us