Logo
Wydrukuj tę stronę

Hrubieszów: Urządził sobie toaletę na ławce

foto: Policja foto: Policja

Bulwersujący widok "zafundował" wczoraj kilku przechodniom 59-latek z powiatu hrubieszowskiego. Mężczyzna najpierw raczył się mocnym trunkiem w zaroślach, jednak kiedy naszła go pilna „potrzeba”, perfidnie - na oczach klientów sklepu - załatwił sprawę na pobliskiej ławce. Później wdał się w awanturę z personelem sklepu.

"Na dosyć mało przyjemny, a raczej bulwersujący widok natknęli się wczoraj klienci jednego z miejscowych sklepów w gm. Hrubieszów. Idąc na zakupy ich oczom ukazał się mężczyzna, który wykorzystał stojącą pod sklepem ławkę niezgodnie z jej przeznaczeniem. Jak było wyraźnie widać, nie posłużyła mu do odpoczynku, ale do załatwienia nagłej potrzeby. Zniesmaczeni tym widokiem ludzie oraz ekspedientka zwrócili mu uwagę. Wtedy ten zaczął się awanturować. Nie chciał też posprzątać po sobie zabrudzonej ławki i jak gdyby nigdy nic, tylko naciągnął spodnie i zadowolony z siebie usiadł obok." - relacjonuje policja.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Stróże prawa zabrali 59-latka do izby wytrzeźwień.

Za uczynienie sobie z publicznej ławki własnej toalety grozi kara nawet do 1,5 tys. zł. grzywny.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl