Reklama
Reklama

Policjanci uratowali mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie

foto: Policja foto: Policja

Policjanci uratowali życie 48-letniemu mieszkańcowi gm. Rachanie. Funkcjonariusze odcięli pętlę na jego szyi i przeprowadzili reanimację przywracając funkcje życiowe.

Wczoraj wieczorem, na stanowisko dowodzenia tomaszowskiej komendy zadzwoniła kobieta, z informacją, że jej mąż zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że chce popełnić samobójstwo.

"Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zaczęła się walka z czasem. W pierwszej kolejności policjanci szukali mężczyzny na terenie posesji. W jednym z budynków, starym domu w piwnicy, zauważyli 48-latka wiszącego na sznurze. Asp. Tomasz Wroński uniósł 48-latka, zaś sierż. szt. Piotr Twarowski odciął sznurek. Następnie mundurowi położyli mężczyznę na ziemi. Kiedy okazało się, że puls u ratowanego jest niewyczuwalny, mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji, wzywając jednocześnie karetkę pogotowia." - czytamy w policyjnym komunikacie.

Mężczyzna trafił do szpitala. Żyje tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us